Hizmetler 7/24 Çalışıyoruz

Silahlı Güvenlik

SİLAHLI GÜVENLİK

Ekibimizin tamamı Emekli Polis Özel Harekat üyelerinden oluşmaktadır.

Silahsız Güvenlik

SİLAHSIZ GÜVENLİK

Ekibimiz özel eğitimlidir ve Özel Güvenlik Kartı’na sahiptir.

VIP Güvenlik

VIP GÜVENLİK

Ekibimiz önemli misafirleri ve kişileri korumaya yönelik tüm donanıma sahiptir. İsteğe göre silahlı ve silahsız olabilir.

Sanatçı Güvenliği

SANATÇI GÜVENLİĞİ

Yurtiçi ve yurtdışı tüm konserlerde, imza günlerinde ve etkinliklerde, özel eğitimli ve donanımlı kadromuzla hizmet vermekteyiz. Sahne, kulis, seyahat güvenliğiniz emin ellerde.

Bar Güvenlik

BAR & CLUB GÜVENLİĞİ

Belirtilen mekanlarda, istenilen pozisyonlarda görev yapabilecek donanıma sahip, özel seçilmiş ekibimizdir. Bu ekip, verilen talimatlar doğrultusunda, müşteri seçme yetisiyle hem iç hem de dış mekanda gereken tüm tedbirleri almak için özenle yetiştirilmiştir.

Anlık Güvenlik

ANLIK GÜVENLİK

Bir telefon uzağınızdaki özel motorize ekibimizdir. Bir yada iki kişiden oluşan ekiplerimiz, trafiğe takılmadan, maksimum 45 dakika içerisinde duruma müdehale etmek için hazır beklemektedir. Başınız sıkıştığında arayabileceğiniz ekiptir.

Seyahat Güvenliği

SEYAHAT GÜVENLİĞİ

Dünya genelinde, sizi adresinizden alıp, dilediğiniz noktaya en güvenli şekilde ulaştıran ekibimizdir. Dilerseniz tüm seyahat süresince yanınızda olup, gereken tüm koruma ve güvenlik önlemlerini 7/24 sunar.

Toplantı Güvenliği

ETKİNLİK GÜVENLİĞİ

Toplantı, konferans, seminer, konser gibi her türlü etkinlikte yanınızdayız. Hostesler, hostlar ve özel eğitimli bodyguardlarla size hizmet sunuyoruz.

Güvenlik Açığı

GÜVENLİK AÇIĞI TESPİTİ

Bu ekip, evinizdeki, iş yerinizdeki, çiftliğinizdeki, mağazanızdaki, herhangi bir yerdeki güvenlik açıklarının tespit edilmesi ve gerekli müdehalenin yapılması için rapor hazırlayan ekibimizdir. İsterseniz bu rapor duğrultusunda gerekli kişileri organize edeerek yada gerekli teknolojileri sağlayarak potansiyel tehditleri minimalize edebilir.

Güvenlik Açığı

YAT GÜVENLİĞİ

Türkiye’de yat güvenliği ile ilgili tek VIP hizmet veren noktayız.

Yat güvenliği konusunda denizde ve karada özel eğitim almış silahlı ve silahsız personelimizle 7/24 hizmet vermekteyiz