Vip Güvenliği

Vip Güvenliği

Vip Güvenliği

Misafirleriniz, önem arz eden kişiler, protokol, düğün davet, ya da kendinizi iyi hissetmek için özel yakın koruma VIP güvenlik hizmetlerimiz 7/24 hizmetinizde.

Hizmet verdiğimiz kişi, kurum, topluluk için gereken tüm hizmetleri sağlamaktayız.

VIP araçlar, deniz araçları, hava araçları, zırhlı araçlar gibi noktalarda sizlere en kaliteli paket VIP koruma hizmetlerimizi sunuyoruz.

VIP koruma; çok özel bir hizmet isteyen baştan sona planlanmış bir sistemler bileşenidir. Sizlerin dışarıya yansıyan imajınız dışında tam anlamıyla güvenlik konusunda da açık nokta bırakmadan korunmanızı sağlayan imajınızı güçlendiren özel bir hizmettir.

Bulunduğunuz tüm ortamlarda fark yaratacak bu hizmeti, dileyen tüm müşterilerimize birinci sınıf eğitimli ve bedenen bu iş için seçilmiş personelimiz ve araçlarımız ile sağlamaktayız.

Hizmetimizin farklı oluşu; tüm dünyadan önemli sanatçı, siyasetçilere gerek Türkiye de gerek diğer ilkelerde verdiğimiz hizmet deneyimlerinden kaynaklanmaktadır.

VIP koruma görevlilerimiz koruduğu kişinin imajını temsil ettiğinin bilincinde olan, normal ya da acil durumlarda, durumun özelliklerine göre yetkilerini nasıl kullanacağını bilen profesyonellerdir.